زبان EN AR
+
اندازه قلم
-
رنگ
دانشگاه علوم پزشکی همدان
زبان EN
  • تاریخ انتشار : 1403/02/31 - 08:45
  • تعداد بازدید : 42
  • تعداد بازدیدکنندگان خبر : 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران و خرید منابع اطلاعاتی مورد نیاز دانشگاه و مراکز تابعه

سی و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از تاریخ نوزدهم لغایت بیست و نهم اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد.
 
مدیریت اطلاع‌رسانی پزشکی و ریاست کتابخانه مرکزی دانشگاه به همراه کارشناسان کتابخانه مرکزی و نمایندگانی از معاونت تحقیقات و فناوری جهت خرید کتاب­های فارسی و انگلیسی مورد نیاز گروه­های آموزشی و دانشجویان دانشکده‌ها و بیمارستان‌های تابعه دانشگاه در نمایشگاه حضور یافتند.
 
 تعداد 879 عنوان و 1604 نسخه کتاب چاپی فارسی و انگلیسی تخصصی در موضوعات مختلف پزشکی، پیراپزشکی، بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی، توانبخشی، پرستاری و مامایی با مبلغ 8 میلیارد ریال از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خریداری گردید.
 
در این برنامه، منابع اطلاعاتی مورد نیاز واحدهای مختلف دانشگاه براساس مکاتبه، هماهنگی­ها و بررسی دقیق اولویت­های خرید از بیش از 60 ناشر تخصصی و با تخفیف ویژه آن‌ها انجام شد.  علاوه بر کتاب‌های چاپی، بیش از 200 عنوان کتاب الکترونیک لاتین از متون تخصصی مورد نیاز نیز تهیه گردید، که پس از بارگذاری از طریق پورتال کتابخانه مرکزی دانشگاه قابل دریافت و استفاده می­باشند. در این زمینه برنامه تهیه و افزایش کتاب­های الکترونیک تخصصی در پورتال آذرسای کتابخانه مرکزی دانشگاه نیز در دست اقدام است. لازم به ذکر است که در حال حاضر حدود 16400 کتاب الکترونیک در پورتال مذکور جهت استفاده کاربران دانشگاه موجود است.

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 140254
کلمات کلیدی
ادمین کتابخانه مرکزی دانشگاه
خبرنگار

ادمین کتابخانه مرکزی دانشگاه

تصاویر

نشانی: 

نظرسنجی
آمار بازدید
تعداد بازدیدکنندگان امروز 16
تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 31438
تعداد کاربران بر خط 0